İnternet bağlantısı yok...
İnternete yeniden bağlanıldı...

Hakkımızda

Oto Cirit

1969 yılında hizmete başlayan Oto Cirit otomobil tutkunlarına, araçlarına özen gösterenlere kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla buluşturmayı amaçlayan bir işletmedir. 

 

Sakarya merkezli olan firmamız otomobil sektöründe bir çok markayı tek bir yerde toplayarak sizlerin ürün arayışlarınıza hızlıca cevap verebilmektedir. 

 

Uzman ve deneyimli ekibimizle sizler için en iyi ürün yelpazesini oluşturmaktadır. 0544 291 02 02 numaralı telefondan ücretsiz bir şekilde ürünler hakkında bilgi alabilir ve siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

 

otocirit.com adresinden vereceğiniz siparişleri ödemesini 3-D Güvenli Ödeme ile yapabilirsiniz.

Neden Oto Cirit

Otomotiv sektöründe yeni bir soluk olmak adına ve sektörün hizmet kalitesini dahada yukarı çekmek için çıktık yola. Amacımız en iyi ürünü en uygun fiyata sunarken sizlere en iyi hizmeti vermek. %100 müşteri memnuniyeti adına yapılabilecek her türlü faaliyeti ve operasyon sürecini profesyonel ekibimizle sağlıyoruz. Siparişleriniz ile ilgili en ufak bir sorunda dahi sizler ile hızlıca iletişime geçerek sizlerin olası bir zarara uğramanızı %100 engelliyoruz. Sipariş ettiğiniz ürünleri beğenmemeniz durumunda (ürün tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla) 14 gün içerinde bize karşı ödemeli gönderebilirsiniz.

Yükleniyor...